Sıkça Sorulan Sorular

Bıldırcın satışı hakkında merak edilen ve bize sıkça sorulan soruları ve bunlar için cevaplarımızı sizin için derledik. Lütfen burada yer almayan başka sorunuz olursa bize ulaşın.

Bıldırcın ürünlerini hangi şehirlere gönderiyorsunuz?

Çiftliğimiz Mersin’de bulunmasına rağmen, ürünlerimizi anlaşmalı kargo şirketi vasıtasıyla tüm Türkiye’ye göndermekteyiz. İstanbul, İzmir, Ankara gibi büyük şehirlere ve çevre illere daha hızlı olmak kaydıyla tüm şehirlere 1-2 gün içerisinde ürünlerimizi ulaştırabilmekteyiz.

Dondurulmuş bıldırcın ürünlerini nasıl gönderiyorsunuz?

Bıldırcın eti ürünlerimiz -35 °C’de şoklanıp dondurulmaktadır. Ürünler, ısı yalıtımlı özel kutulara buz aküleriyle birlikte koyularak, dış etkenlerden minimum seviyede etkilenecek şekilde paketlenerek kargoya verilmektedir. Böylece ürünler yolculuk boyunca soğukluğunu muhafaza eder ve elinize soğuk olarak geçmiş olur.

Ürünler için hangi ödeme yöntemlerini kullanabilirim?

Sitemizde bıldırcın satışı için şu anda Havale/EFT ve Kredi Kartı ile ödeme yöntemlerini güvenle kullanabilirsiniz.

Kredi kartım ile ödemem güvenli mi?

Sitemizde güvenliğiniz için SSL sertifikası kullanılmaktadır. Bu sayede sitemize gönderdiğiniz kart bilgileri şifrelenerek gönderilmekte, bu bilgilerin güvenliği sağlanmaktadır. Kart bilgileriniz girildiğinde, bilgiler doğrudan iyzico ödeme sistemine gönderilir ve orada bankanız üzerinden işlem gerçekleştirilir. İşlemleriniz iyzico ödeme altyapısı ile gerekli veri güvenliği standartlarına uygun olarak işlenmektedir dolayısıyla sitemizden güvenle alışveriş yapabilirisiniz.